VÝBORY

Medzinárodný programový výbor
Národný organizačný výbor
Editori
Medzinárodná súťažná porota

MEDZINÁRODNÝ PROGRAMOVÝ VÝBOR

M. Allegra, INRC Palermo, I
L. Anthopoulou, IDEC Piraeus, GR
D. Bauerová, VŠB-TU Ostrava, CZ
V. Bejček, TU Brno, CZ
I. Bessenyei, ITOK Sopron, H
M. J. Rincón Bravo, FUNDECYT, ES
M. Dado, ŽU Žilina, SK
L. Eger, ZČU Cheb, CZ
A. Ferko, UK Bratislava, SK
M. Fikar, STU Bratislava, SK
V. Figusch, Info. kanc. Rady Európy Bratislava, SK
A. Grabowska, Gdansk UT, PL
P. Granholm, Turku PTe, FIN
S. Green, Teesside Uni Middlesbrough, UK
J. Günther, UAS St. Pölten, A
A. Haapalahti, Oulu PTe, FIN
C. Haba, TU Iasi, RO
P. Hanzel, UMB Banská Bystrica, SK
P. Henderikx, EADTU, KU Leuven, BE,
I. Hobliková, CDV UP Olomouc, CZ
A. Hofer, TU Graz, A
M. Horn, TU Graz, A
H. Hoyer, FernUni Hagen, D
R. Hrušecký, UK Bratislava, SK
M. Huba, STU Bratislava, SK, chairman
O. Hutter, MTA SZTAKI Budapest, H
F. Janíček, STU Bratislava, SK
P. Kajetanowicz, Wroclaw UT, PL
I. Kraftová, Uni Pardubice, CZ
S. Longhi, Uni Ancona, I
K. MacKeogh, DCU-NDEC Dublin, IRL
J. Marklund, Solviks, SWE
I. Masár, FernUni Hagen, D
J. Mikulecká, Uni Hradec Králové, CZ
J. Miller, UBC Vancouver, CAN
A. Pester, CTI Villach, A
J. Porvazník, EU Bratislava, SK
P. Poulová, Uni Hradec Králové, CZ
Ľ. Rovanová, STU Bratislava, SK
F. Schindler, STU Bratislava, SK
Ch. Schmid, Uni Bochum, D
P. Silven, Oulu PTe, FIN
E. Skopalik, Uni Gabrovo, BG
S. Stankov, Uni Split, CRO
M. Šperka, STU Bratislava, SK
N. Štangová, UPJŠ Košice
J. Vajda, STU Bratislava, SK
J. Vauthier, CNED Paris, F
D. Vrančič, JSI Ljubljana, SI
G. Zeibekakis, TEI Pireaus, GR
H. Zlámalová, CSVŠ-NCDV Praha, CZ
predbežný zoznam


NÁRODNÝ ORGANIZAČNÝ VÝBOR

Predseda: M. Huba

Poradcovia:
P. Fabián, ŽU Žilina
A. Gasperanová, EU Bratislava
D. Horváthová, UMB Banská Bystrica
A. Ilavská, TU Zvolen
F. Jakab, TU Košice, Cisco Academy
D. Jelínková, ŠIOV-SNO Bratislava
J. Kirchmayerová Trnavská univerzita
E. Kočíková, TUAD, Trenčín
P. Košč, TU Košice
P. Krempaský, NA Leonardo da Vinci Programme, Bratislava
Ľ. Marko, STU Bratislava
I. Orbánová, UPJŠ Košice
J. Paštrnáková, MC Bratislava
K. Pišútová, OSF Bratislava
D. Šiposová, Ministerstvo školstva SR
J. Škrinárová, UMB Banská Bystrica
D. Tóthová, SPU Nitra
M. Turčáni, UKF Nitra
E. Vicenová, SPSE Adlerova, Bratislava

Členovia: P. Bisták, M. Halás, T. Hubová, M. Kalinovský, M. Kamenský,
M. Ondera, D. Sovišová, P. Ťapák, A. Vajdová, K. Žáková


MEDZINÁRODNÁ SÚTAŽNÁ POROTA

A. Grabowska, PL, Chair
P. Poulová, CZ
D. Horváthová, SK
J. Škrinárová, SK
Ľ. Marko, SK
M. Michalko, SK
J. Kirchmayerova, SK


EDITOR ZBORNÍKA

M. Huba, SK